beni pass

Dodatkowe korzyści

Korzystasz z usług fryzjera, chodzisz do salonu kosmetycznego, pijesz kawę na mieście. Dzięki BeniPass dostajesz więcej.

Inteligentna karta lojalnościowa

Dzięki inteligentnej karcie lojalnościowej w telefonie komórkowym gromadzisz punkty lub "pieczątki", które później wykorzystasz na bezpłatne produkty, usługi lub zniżki na kolejne zakupy. Dostajesz więcej!

Na bieżąco z promocjami

Nie chcesz, żeby ominęły Cię okazje? Inteligentna karta w Twoim smartfonie da Ci znać, kiedy Twój ulubiony sklep albo restauracja będzie ogłaszać specjalne promocje.
Nic Cię już nie ominie!

Szybki zapis, łatwe wypisanie!

Wystarczy zeskanować kod kreskowy u partnera BeniPass, aby zacząć utrzymywać od niego informacje o promocjach i nowościach. Aby wypisać się z powiadomień, gdy nie będą one już dla Ciebie przydatne, wystarczy usunąć kartę mobilną ze swojego telefonu za pomocą kliknięcia.
Nie przekazujesz swojego numeru telefonu, czy też adresu email. Cała komunikacja dzieje się za pomocą karty, którą z łatwością i bez zobowowiązań możesz bardzo łatwo usunąć.
Sprawdź, jak działa BeniPass. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na telefonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.