beni pass

Dla kogo?

Przekaż swoim klientom kartę informacyjną, dzięki której będą pamiętać o Twojej kawiarni, restauracji, hotelu, salonie kosmetycznym, czy fryzjerskim, spektaklu i innym wydarzeniu kulturalnym lub konferencji.

Podstawowe zastosowania dla mobile pass marketing

Karta informacyjna

Przekaż swoim klientom kartę informacyjną, dzięki której będą pamiętać o Twojej kawiarni, restauracji, hotelu, salonie kosmetycznym, czy fryzjerskim, spektaklu i innym wydarzeniu kulturalnym, albo o konferencji.
W przeciwieństwie do wizytówek i ulotek papierowych, karta inteligentna pozwala na komunikację z Twoimi klientami, informowanie ich o promocjach. Komunikacja z klientami pomaga budować dobre, pozytywne relacje.

Inteligentna karta lojalnościowa na pieczątki

Inteligentna karta lojalnościowa na pieczątki w telefonie komórkowym wspomaga rozwój Twojej firmy. Klienci mogą dzięki niej gromadzić punkty lub "pieczątki", które później wykorzystają na bezpłatne produkty lub usługi, bądź zniżki na kolejne zakupy. Zobacz, jak działa karta na pieczątki.

Martwy sezon?

Zachęć swoich klientów do korzystania z usług poza głównym sezonem. Dzięki szybkim, sprawnym i bezpośrednim powiadomieniom możesz sterować popytem poprzez wprowadzenie specjalnych ofert dla swoich lojalnych użytkowników i zachęcać ich do korzystania z Twoich usług.Bezpłatnie i bez zobowiązań

Stwórz karty na pieczątki i pozwól, żeby Twoi klienci do Ciebie wracali. Pierwsze 50 kart dostajesz od nas gratis. To 50 lojalnych powracających klientów.
Utwórz karty informacyjne i korzystaj z nich bezpłatnie. Pierwszy tysiąc kart dostajesz od nas gratis. To 1000 możliwości utrzymania kontaktu z Twimi klientami.
Sprawdź, jak działa BeniPass i jak może pomóc Twojemu biznesowi. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na telefonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.