beni pass

dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych i beauty

Zadowolenie klientów

Klienci salonów fryzjerskich, kosmetycznych, czy też innych miejsc, gdzie mogą zadbać o swój wygląd i zdrowie, cenią sobie przede wszystkim dobrą jakość usług. Zadowoleni klienci wracają do swojego ulubionego fryzjera, czy kosmetyczki, ale mogą też się stać ambasadorem salonu, polecając jego usługi swoim znajomym. Mogą to zrobić za pomocą karty mobilnej BeniPass.
Mobile Pass - Product loyalty front
Mobile Pass - Product loyalty back

Dodatkowe korzyści

Stali klienci potrzebują docenienia poprzez specjalne traktowanie i specjalne oferty w Twoim salonie. Informacje o specjalnych promocjach, czy nowych produktach i usługach w salonie można przesyłać bezpośrednio na telefon klienta za pomocą karty mobilnej.

Aktualne dane kontaktowe

Dzięki karcie mobilnej klient nie tylko dowie się o promocjach w Twoim lokalu, ale będzie też miał zawsze pod ręką aktualne dane. Możesz na karcie zamieścić adres, numer telefonu, link do mapy dojazdu, czy też podać godziny otwarcia.

Mniejszy ruch w salonie?

Zachęć swoich klientów do skorzystania z usług dzięki szybkim, sprawnym i bezpośrednim powiadomieniom. Możesz sterować popytem poprzez wprowadzenie specjalnych ofert dla swoich klientów i zachęcać ich do częstszych wizyt.Bezpłatnie i bez zobowiązań

Stwórz karty na pieczątki i pozwól, żeby Twoi klienci do Ciebie wracali. Pierwsze 25 kart dostajesz od nas gratis. To 25 lojalnych powracających klientów.
Utwórz karty informacyjne i korzystaj z nich bezpłatnie. Pierwsze dwieście kart dostajesz od nas gratis. To 200 możliwości utrzymania kontaktu z Twoimi klientami.
Sprawdź, jak działa BeniPass i jak może pomóc Twojemu biznesowi. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na smartfonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.