beni pass

dla teatrów i instytucji kultury

Kontakt z widzami

Dzięki kartom mobilnym teatry mogą dotrzeć ze swoją ofertą do widzów poprzez ich smartfony. Ulotki i plakaty wymagają druku, co wiąże się z dużymi kosztami. Raz wydrukowane materiały nie mogą zmienić swojej treści, w przeciwieństwie do kart mobilnych BeniPass. Treść i wygląd karty można w każdej chwili zmienić, dostosowując komunikację marketingową do potrzeb danej chwili. Taka zmiana treści lub wyglądu może jeszcze bardziej przyciągnąć uwagę odbiorcy dzięki powiadomieniom push na jego telefon komórkowy.
Mobile Pass - Product loyalty front
Mobile Pass - Product loyalty back

Szybkie i skuteczne promocje

Platforma BeniPass pozwala na szybkie dotarcie do Twoich widzów. Dzięki temu można zorganizować promocję last-minute na miejsca, które nie zostały jeszcze sprzedane. Karta mobilna BeniPass może też być kartą lojalnościową, dzięki czemu specjalne oferty mogą być kierowane do uczestników programu lojalnościowego ponad standartowe korzyści, jak np. mobilne karty na pieczątki.

Aktualne dane

Dzięki karcie mobilnej widzowie będą mieli zawsze pod ręką aktualne informacje. Na karcie możesz podać zawsze aktualny repertuar z opisem i linkami do zakupu biletów. Możesz na karcie zamieścić adres, numer telefonu, link do mapy dojazdu. Jeśli będzie konieczne odwołanie przedstawienia, z łatwością powiadomisz o tym widzów.

Wspieramy kulturę

Teatry i inne instytucje kultury mogą złożyć wniosek do Operatora BeniPass o zniesienie opłat za korzystanie z platformy i docierać do swoich widzów bez generowania dodatkowych kosztów. Prosimy o kontakt w tej sprawie na adres info @ benipass.com.Bezpłatnie i bez zobowiązań

Stwórz karty na pieczątki i pozwól, żeby Twoi klienci do Ciebie wracali. Pierwsze 25 kart dostajesz od nas gratis. To 25 lojalnych powracających klientów.
Utwórz karty informacyjne i korzystaj z nich bezpłatnie. Pierwsze dwieście kart dostajesz od nas gratis. To 200 możliwości utrzymania kontaktu z Twoimi klientami.
Sprawdź, jak działa BeniPass i jak może pomóc Twojemu biznesowi. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na smartfonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.