beni pass

dla hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych

Powracający klienci

Zadowoleni klienci wracają do miejsc, gdzie spędzili miło czas i gdzie doświadczyli dobrej jakości obsługi. Możesz ich zachęcić do częstszych wizyt dzięki uruchomieniu programu lojalnościowego. Dzięki kartom mobilnym BeniPass możesz zaoferować swoim klientom zniżki, oferty specjalne i inne korzyści za kolejne wizyty.
Mobile Pass - Product loyalty front
Mobile Pass - Product loyalty back

Aktualne dane kontaktowe

Dzięki karcie mobilnej klient nie tylko dowie się o promocjach, ale będzie też miał zawsze pod ręką aktualne dane. Możesz na karcie zamieścić adres, numer telefonu, czy link do mapy dojazdu i aktualizować je w razie potrzeby.

Szybkie promocje i powiadomienia

Zachęć swoich klientów do kolejnej wizyty dzięki szybkim, sprawnym i bezpośrednim powiadomieniom. Możesz sterować popytem poprzez wprowadzenie specjalnych ofert dla swoich klientów i zachęcać ich do częstszych odwiedzin.Bezpłatnie i bez zobowiązań

Stwórz karty na pieczątki i pozwól, żeby Twoi klienci do Ciebie wracali. Pierwsze 25 kart dostajesz od nas gratis. To 25 lojalnych powracających klientów.
Utwórz karty informacyjne i korzystaj z nich bezpłatnie. Pierwsze dwieście kart dostajesz od nas gratis. To 200 możliwości utrzymania kontaktu z Twoimi klientami.
Sprawdź, jak działa BeniPass i jak może pomóc Twojemu biznesowi. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na smartfonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.