beni pass

dla producentów (m. in. żywności, kosmetyków, napojów)

Kontakt z konsumentami

Za pomocą mobilnych kart BeniPass możesz nawiązać bezpośredni kontakt z końcowymi odbiorcami Twoich produktów. Możesz utworzyć osobne programy dla poszczególnych produktów lub rodzajów produktów, dzięki czemu będziesz mógł przesyłać informacje skierowane do konkretnych grup odbiorców, oferując im dodatkowe korzyści.
Mobile Pass - Product loyalty front
Mobile Pass - Product loyalty back

Wzbogacony produkt

Mobilną kartę BeniPass możesz traktować jako sposób rejestracji Twojego produktu przez konsumenta. Możesz kontaktować się z odbiorcami, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Możesz przekazać im instrukcję obsługi, przepisy kulinarne, listę produktów uzupełniających. Dzięki temu odbiorcy będą mogli skorzystać w pełni z zalet Twoich produktów, a firma uzyska w zamian dodatkowy kanał marketingowy docierając do zaangażowanych konsumentów.

Aktualne dane

Dzięki karcie mobilnej klient będzie miał dostęp do zawsze aktualnych danych o Twoim produkcie i o Twojej firmie w razie porzeby kontaktu. Z karty mobilnej może dowiedzieć się o akcjach promocyjnych i o nowych produktach, które mogą go zainteresować.Bezpłatnie i bez zobowiązań

Stwórz karty na pieczątki i pozwól, żeby Twoi klienci do Ciebie wracali. Pierwsze 25 kart dostajesz od nas gratis. To 25 lojalnych powracających klientów.
Utwórz karty informacyjne i korzystaj z nich bezpłatnie. Pierwsze dwieście kart dostajesz od nas gratis. To 200 możliwości utrzymania kontaktu z Twoimi klientami.
Sprawdź, jak działa BeniPass i jak może pomóc Twojemu biznesowi. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na smartfonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.