beni pass

dla restauracji, kawiarni, pubów i gastronomii

Budowanie lojalności klientów

Klienci kawiarni, restauracji, lodziarni, czy baru cenią przede wszystkim dobrą jakość produktów i równie dobrą obsługę. Wybierają miejsca na podstawie opinii znajomych i recenzji, ale wracają głównie do takich miejsc, gdzie otrzymali usługę przynajmniej na takim poziomie, jakiego oczekiwali.
Mobile Pass - Product loyalty front
Mobile Pass - Product loyalty back

Dodatkowe korzyści

Powracający klient również potrzebuje docenienia. Buduje on więź z miejscem, które lubi. O tę relację musi też zadbać restauracja, kawiarnia, czy inny lokal gastronomiczny poprzez specjalne oferty i wyróżnienia dla stałego klienta. Informacje o specjalnych promocjach, czy wydarzeniach w lokalu można przesyłać bezpośrednio na jego telefon za pomocą karty mobilnej.

Najświeższe dane kontaktowe

Dzięki karcie mobilnej klient nie tylko dowie się o wydarzeniach czy promocjach w Twoim lokalu, ale będzie też miał zawsze pod ręką aktualne dane i menu. Możesz na karcie zamieścić adres, numer telefonu, link do mapy dojazdu, czy też podać godziny otwarcia.

Martwy sezon?

Zachęć swoich klientów do korzystania z usług poza głównym sezonem. Dzięki szybkim, sprawnym i bezpośrednim powiadomieniom możesz sterować popytem poprzez wprowadzenie specjalnych ofert dla swoich klientów i zachęcać ich do częstszych wizyt.Bezpłatnie i bez zobowiązań

Stwórz karty na pieczątki i pozwól, żeby Twoi klienci do Ciebie wracali. Pierwsze 25 kart dostajesz od nas gratis. To 25 lojalnych powracających klientów.
Utwórz karty informacyjne i korzystaj z nich bezpłatnie. Pierwsze dwieście kart dostajesz od nas gratis. To 200 możliwości utrzymania kontaktu z Twoimi klientami.
Sprawdź, jak działa BeniPass i jak może pomóc Twojemu biznesowi. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na smartfonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.