beni pass

dla organizacji

Kontakt z członkami

Dzięki członkowskim kartom mobilnym organizacje mogą komunikować się ze swoimi członkami szybko i skutecznie. Karty członkowskie na platformie BeniPass tworzone są dla konkretnych użytkowników, co umożliwia kontrolę nad odbiorcami komunikacji.
Mobile Pass - Membership front
Mobile Pass - Membership back

Kontrola dostępu

W odróżnieniu od zwykłych kart informacyjnych, które może pobrać dowolna osoba, karty indywidualne (członkowskie) są tworzone przez Partnera i udostępniane wybranym osobom. Kartę indywidualną można pobrać i zainstalować tylko raz, co umożliwia kontrolę nad wydanymi kartami i odbiorcami.

Aktualne dane

Dzięki karcie mobilnej odbiorcy będą mieli zawsze pod ręką aktualne informacje o organizacji, terminach spotkań, wydarzeniach dotyczących organizacji. Na karcie możesz podać aktualne dane kontaktowe: adres, numer telefonu, link do mapy dojazdu.Bezpłatnie i bez zobowiązań

Stwórz karty na pieczątki i pozwól, żeby Twoi klienci do Ciebie wracali. Pierwsze 25 kart dostajesz od nas gratis. To 25 lojalnych powracających klientów.
Utwórz karty informacyjne i korzystaj z nich bezpłatnie. Pierwsze dwieście kart dostajesz od nas gratis. To 200 możliwości utrzymania kontaktu z Twoimi klientami.
Sprawdź, jak działa BeniPass i jak może pomóc Twojemu biznesowi. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na smartfonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.