beni pass

Karta lojalnościowa na pieczątki

Przekaż swoim klientom kartę na pieczątki, dzięki której będą pamiętać o Twojej kawiarni, restauracji, hotelu, salonie kosmetycznym, czy fryzjerskim. Inteligentna karta lojalnościowa w telefonie komórkowym wspomaga rozwój Twojej firmy. Klienci mogą dzięki niej gromadzić punkty lub "pieczątki", które później wykorzystają na bezpłatne produkty, usługi, bądź zniżki na kolejne zakupy.
W przeciwieństwie do drukowanych kart papierowych, karta inteligentna pozwala na komunikację z Twoimi klientami i informowanie ich o promocjach, czy wydarzeniach. Komunikacja z klientami pomaga budować dobre, pozytywne relacje i zwiększać zakupy. Karta w smartfonie klienta się nie gubi, nie brudzi palców i może o sobie przypominać.

Martwy sezon?

Zachęć swoich klientów do korzystania z usług poza głównym sezonem. Dzięki szybkim, sprawnym i bezpośrednim powiadomieniom możesz sterować popytem poprzez wprowadzenie specjalnych ofert dla swoich lojalnych użytkowników i zachęcać ich do korzystania z Twoich usług.Bezpłatnie i bez zobowiązań

Stwórz karty na pieczątki i pozwól, żeby Twoi klienci do Ciebie wracali. Pierwsze 25 kart dostajesz od nas gratis. To 25 lojalnych powracających klientów.
Utwórz karty informacyjne i korzystaj z nich bezpłatnie. Pierwsze dwieście kart dostajesz od nas gratis. To 200 możliwości utrzymania kontaktu z Twoimi klientami.
Sprawdź, jak działa BeniPass i jak może pomóc Twojemu biznesowi. Zeskanuj poniższy kod za pomocą aplikacji Apple Wallet (na iPhone) lub dowolnym skanerem kodów QR (na Android):
Instrukcję, jak używać aplikacji Wallet na smartfonie iPhone lub iPodzie touch znajdziesz, klikając tutaj. W podobny sposób skorzystasz z kart mobilnych na telefonach z systemem Android.